incele

Av. Ferhat Bulut

İstanbul’da kurulu bulunan Hukuk Bürosu; Av. Ferhat Bulut tarafından kurumsal ve bireysel müvekkillerimize hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Ofisimiz, ceza davalarının yanında hukuk ve icra bölümü olmak üzere üç ayrı bölümden oluşmaktadır.

avukat evrak incelerken
halftone

Av. Ferhat Bulut’un kurucusu olduğu  Hukuk Bürosu, hukukun evrensel ilkelerine bağlı, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiş olup, uzman kadrosuyla şahıs ve şirketlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Büromuz, alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunmaktadır. Mesleki eğitime büyük önem veren Hukuk Bürosu’nun hizmet verdiği alanlarda geniş deneyime sahip yetkin bir hukukçu kadrosu bulunmaktadır. Ayrıca hizmet verdiği konularda uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, geniş bir hukuki bilgi birikimine dayalı olarak geliştirmektedir.

Hukuk Bürosu, ceza hukuku, iş hukuku, aile hukuku, icra Hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku, ticaret hukuku, şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku gibi alanlarda konusunda uzman akademisyen ve hukukçuların da desteği alınarak her türlü hukuki hizmetin en iyi şekilde sunulmasına gayret edilmektedir. Hukuk Bürosu avukatları müvekkil çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak, ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedirler.

avukat dosyayı incelerken
Hukuk bürosu

İhtisas Alanlarımız

Hukuk Bürosu olarak uzman olduğumuz dava türleri.

Boşanma Davaları

Kira Alacağı Davaları

Alacak Davaları

Tahliye Davaları

Ceza Davaları

Hukuki Danışmanlık

İcra İflas Davaları

Tazminat Davaları

Mal Paylaşım Davaları

Velayet Davaları

Miras Davaları

Nafaka Davaları

Tanıma ve Tenfiz Davaları

Ticari Davaları

İş Davaları

MİSYONUMUZ

Hızlı, yenilikçi ve doğru çözüm

Hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen bir hukuk bürosu olarak, müvekkillerimize ve işletmelerine hukukun her alanına etki eden sorunlarının çözümü konusunda tavsiyelerde bulunacak beceri ve anlayışa sahibiz. Çözüm odaklı yaklaşımı, uzlaşı yoluyla çözülemeyen sorunlarda sahip olduğu birikim ve etkin dava takibi ile sonuçlara ulaşmaktadır. Danışmanlık ve avukatlık hizmeti süresince müvekkillerini sürecin dışında tutmadan, tüm gelişmelerden haberdar ederek bilgilendirmektedir. Aktif, ulaşılabilir, anlaşılır, katılımcı avukatlığı prensip edinmiş bir hukuk bürosudur.

adalet
avukat masasında
halftone
İLETİŞİME GEÇİN

Profesyonel destek için bizimle iletişime geçin.

İletişim